...a s háčkováním je šmitec

11. listopadu 2014 v 9:00 | Blanka |  bydlení


...rozhodně na nějakou dobu určitě Nerozhodný...prý minimálně na týden...tak nevím,jestli to můžu slíbit,dodržet... Mrkající

Že se "něco" děje jsem cítila už nějakou dobu,ale doufala jsem,že "to" zase přejde.
V neděli večer už jsem rukou vůbec nemohla pohnout a hnedka po ránu šupajdila konečně pro nějakou úlevu k doktorovi.Diagnóza...přetížené,natažené ramenní svaly...Nerozhodný

Po injekcích a lécích se mi konečně trošku ulevilo a protože v noci na pondělí jsem toho moc nenaspala,včera jsem to zdatně doháněla.
Pan doktor už mě zná dlouho,tak samozřejmě mi opět nezapomněl důrazně na čas zakázat veškeré ruční práce...i když háček a jehlice jsou v tomhle tentokrát zcela nevinně...Úžasný ,tuhle indispozici jsem si uhnala jinak a jinde... Nerozhodný

Nicméně včera mi bylo něco zakazovat zbytečné,protože jsem stejně všechno dělala jednoruč,navíc všechno levou a tu mám bohužel vážně levou...Zamračený,takže večer mi bylo už HODNĚ protivně.

Nabídnu Vám alespoń tvoření někoho jiného...meilem mi chodí všelijaké vzorky,návody a inspirace od mých internetových kamarádek.Ludmila mi poslala tyhle krásné fotky,tak je s dovolením zveřejním...

Všelijakých šál a šálek není nikdy dost a tady máte nějaké hodně originální...


No a fotka "voteplouchu" na čajovou konvici se mi taky MOC líbila ...Jak tak prozatím nemůžu do ruky vzít ani háček,ani jehlice,listuju aspoň v časopisech,sbírám inspirace a taky malinko přesunuju dekorace a dělám tak pomalu už i místo na předvánoční zdobení...něco dělat prostě musím a tohle zvládám i jednou rukou.
A zapálit svíčky bych nejspíš nakonec nějak zvládla i bez rukou...Usmívající se


Svíčky a světýlka mám ráda a doma už nám svítí i jedno malinko vánoční světýlko.
V IKEA jsme si s Natálkou pořídily světelný řetěz...ten se prodává zvlášť...vyberete si led světýlka na baterky,do sítě,nebo venkovní a na výběr pak máte na něj různé ozdoby,které si na řetěz "namontujete".My jsme vybraly bílé koule,které můžou být i celoroční a svátečnější zlaté hvězdy a namíchaly jsme kuličkovo-hvězdný řetěz.
Montáž zvládne každý...s malou pomocí i jednoruký lazar...Mrkající
Jo a oceňuju ikeácké návody,které nechybí u žádného z výrobku,který vyžaduje jakoukoliv...i velice jednoduchou montáž,nebo skládání.Jsou přehledné,názorné a fakt je pochopí každý.Na jediný šroubeček,jako na potvoru s kžížovým ukončením jsem si vzala do levačky tenhle šroubovák...klidně vám může sloužit jako inspirace na vánoční dárek pro muže,dědečka,nebo i zručnou kamarádku.Nestojí moc,je lehounký a protože jsou bity s hroty upevněny přímo na šroubováku,vůbec nehrozí,že se někde zatoulají...třeba nevysypou někde v útrobách obr kufru s nářadím nějakého řemeslníka... Překvapený dobře vím,o čem mluvím....Smějící se
Muži jsem tohle akunářadíčko nadělila k nedávným narozeninám a moc doporučuju i pro kutilky,které nechtějí s každým šroubečkem čekat,až se muž vrátí domů z práce.
Já osobně moc oceňuju,že ve výbavě jsou hroty šestihranné i křížové,které se hodně používají u všelijakých přístrojů,hraček a i u světelných řetězů...Mrkající


A ještě pár světýlek...
Zase střídám lampičky,svícínky a světýlka.Občas,když počasí vážně nepřeje,si zapálíme svíčku i v už zimní perníkové chaloupce.
Ale nejčastěji u nás hoří ohýnek v kytičkové aromalampě.
Všimla jsem si,že si už hodně z Vás pořizuje taky vosky od Yankee Candle,které opravdu provoní celou domácnost.
Do kalíšku se nadrobí kousek vosku...nedávám ho nikdy celý a přidávám další kousek teprve až ten první vonět přestane.Pokud chcete vůni vyměnit za jinou,vložíme kalíšek aromalampy na chvilku do mrazáku a po chvilce zbývající vosk vyklepneme.


Včera toho u nás svítilo hodně...krom obvyklých svíček na stole i zmíněná smontovaná ikeácká světýlka,která jsme hnedka s Naty chtěly prubnout a pak ještě i dvě svíčky,které navečer zapálil muž.
On to často nedělá...naštěstí to nemusí dělat často...tyhle jsou za jeho bývalého kolegu a druhá za kamaráda...shodou okolností měli oba pohřeb v jeden den...včera

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 11. listopadu 2014 v 9:08 | Reagovat

Taky bych si měla dát chvíli pokoj od háčkování, ale je to droga. Absťák si nemůžu dovolit. Pravé rameno mě bolí už léta. Jednou míň, jednou víc, ale já to neřeším. Kdysi jsem upadla tak hloupě, že jsem si to rameno narazila. Od té doby zlobí. S tím už do hrobu dojdu. :-D

2 Blanka Blanka | Web | 11. listopadu 2014 v 9:20 | Reagovat

[1]: Jituš,já nemám problém ani tak s ramenem,jako se svaly a když už se rukou nedá pohnout,nedá se zvednout,člověk se nemůže ani oblíct,najíst,spát,fungovat,navíc ruce potřebuju v práci,kde na moje indispozice nikdo nebude brát ohled,problém je na světě a na háčkování ani pomyšlení i bez zákazů :-)

3 renuška renuška | Web | 11. listopadu 2014 v 9:25 | Reagovat

Zatr sakr, tak to je mrzuté. Snad si alespoň trochu odpočineš (i když pro aktivního a pracovitého člověka je tohle asi taky za trest) a pak se do všeho vrhneš s větší chutí ... Světýlka máte senzační, jedno hezčí než druhé, Ikeácký řetěz vypadá skvěle. Mně se osvědčily vonné svíčky ve skle, též IKEA, za 25,- Kč, jsem s nimi moc spokojená a na to večerní blikání nám vydrží docela dlouho. K tomu svítíme novým bambulkovým řetězem (nedávno jsem psala na blogu), takže podobná atmosféra jako u vás. Včetně té smuteční :-( Sice jsme svíčku nezapalovali, ale minulý týden byl u nás ve vsi pohřeb jednoho mladého pána, který zemřel strašně hloupou nešťastnou náhodou a sebralo to fakt každého :-(. Ale o chmurách psát nebudeme, každé světélko slibuje jasno a teplo, to nás má těšit ...
Přeji krásný týden a díky za moc milý komentář, Blani :-*
Buď brzy fit!!!

4 dasa dasa | E-mail | 11. listopadu 2014 v 9:34 | Reagovat

jsem paní blanko váš nový příznivce, jsem okouzlená každým vaším výtvorem, fotkou, textem - přeji brzké uzdravení, taky trpím na ramena. dáša

5 Jarka Jarka | Web | 11. listopadu 2014 v 10:03 | Reagovat

Už jsem se lekla, že sis namohla rameno při háčkování, to by byl hodně zvláštní "pracovní úraz", ale píšeš, že to máš z jiné práce. 8-O Věřím, že je to pro tebe tvořilku, hodně nepříjemná indispozice. Moc se mi líbí tvoje svícení, musím dokoupit čajové svíčky a taky zpříjemnit už opravdu dlouhé večery. :-)

6 Blanka Blanka | Web | 11. listopadu 2014 v 10:30 | Reagovat

[3]: Reni,už teď se mi zdá,že mám odpočinku víc,než můžu snést :-D
Budu si muset aspoň zaběhnout do knihovny,abych ten týden doma nějak vydržela.
Reni,svíčky ve skle v Ikea taky pokaždé oňuchávám,občas i nějakou koupím.Ale pokud chceš něco,co OPRAVDU i po zapálení voní,jdi do vosků od Yankee CANDLE.Mají i svíčky,ale to je velice drahá záležitost...jednu malinkou jsem si pořídila na loňský advent,druhou maxi jsem dostala pod stromek.A voněla z obýváku až do kuchyně.Jak píšu,svíce jsou ale drahé.
Vosk u nás kupuju za 46,-...na Mimibazaru se dají sehnat i levnější ,ale pokud se používá,jak jsem popsala,vydrží dlouho.Vloni jsem měla deset kousků,vydržely mi na celou svítící sezónu a opravdu voní krásně.
Bambulkový řetěz jsem si u tebe prohlédla a pokud máš možnost se dostata do Ikea,řetěz baterkový LED,který vydrží svítit dlouho je za 79,- bílé koule...sada 12 kusů...přesně na řetěz.. za 49,-
K tomu smutečnímu svícení už se taky dál rozepisovat nechci.
No a ten komentář u tebe...nevím,kam se poděl,není tam,ale podle všeho jsi jej četla :-D
Reni,měj se !!!!

[4]: Dáši,já moc zdravím!!!!
A píšete,že taky trpíte na ramena,tak nejspíš taky něco tvoříte?
Jsem ráda,že se Vám tady líbí a já moc vítám každou novou čtenářku,která je navíc ochotná napsat i komentář,ze kterých já mám vždycky radost.

[5]: Jaruš,já jsem si doplnila zásobu svíček právě v IKea,kde měli zase zlevněná stokusová balení za 40 korun.Taky už jsem přibrala svíce na advenťák a další světýlka,tak jsem na tu svítící sezónu jak se patří připravená.
NO a svaly jsem si namohla jak jinak,než v zaměstnání,kde ruce dostávají zabrat opravdu řádně.

7 Dagmar Dagmar | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 10:50 | Reagovat

Blani, to je MOOOC mrzuté. Znám taky, když jsem se nemohla ustrojit, učesat, prostě nic...Tak ať to co nejdříve odezní!
Nasvíceno máš pěkně. :-) Vosky jsem ještě nezkoušela,asi hodně blbý dotaz, to se nechá jen tak nasucho rozehřát a pak sfouknout svíčku, aby se vosk nepřepaloval? Díky. ;-)

8 renuška renuška | Web | 11. listopadu 2014 v 10:50 | Reagovat

[6]: Blani, komentář mi spadl do spamu, nechápu :-/ Ale chodí mi upozornění na e-mail, takže jsem té řádky četla v poště :-), nic mi zkrátka neunikne.
Jinak vosky a svíčky YC znám, jeden jsem měla doma, ale ta cena, ta je příšerná :-o ...

9 Blanka Blanka | Web | 11. listopadu 2014 v 11:19 | Reagovat

[7]: Dáši,do kalíšku aromalampy odlomíš kousek vosku,dolů do lampy dáš normálně svíčku.Vosk se teplem roztopí a teplem se ovolňuje vůně.Kdyby jsi svíčku sfoukla,vosk ti během chvilky zas zpátky ztuhne.Jak tady bylo zmíněno,vosky nejsou nejlevnější,nikdy jej do lampy nedávám celý,ulamuju po kouskách.Když chceš vůni vyměnit,nebo vosk změnit za nějaký olejíček,dáš kalíšek do mrazáku a po chvilce jde vosk vyklepnout ven.
Zdravím!

[8]: Reni,tak to je fajn,že jsi ho našla :-)
Reni,pravda,svíčky jsou drahé velice a já jsem si tu nejmenší z nich koupila,abych vyzkoušela,jak to funguje.A voní vážně na dálku.
U vosků bych řekla,že cena odpovídá kvalitě a tím,že se nespotřebovává najednou vosk celý,ale odlamuje se po kouskách,vydrží docela dlouho.
Trh je plný svíček,které voní...bohužel voní jen do chvíle,než škrtneš sirkou a zapálíš je :-)

10 Jana Jana | E-mail | 11. listopadu 2014 v 11:39 | Reagovat

Tak to Vás Blaničko lituji,hlavně to chce klid a zase to bude dobré.Já Vás tady obdivuji,máte tak krásné věci a váš blog je prostě perfektní,je zde hodně inspirací.já také jsem tvořilka,všeho druhu,ale háčkování mě sedí snad nejlíp,vše se mi u Vás líbí,ty nádherné polštáře ty hvězdičky,no prostě jste šikulka,veliká šikulka.hezký den jana

11 Blanka Blanka | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 12:11 | Reagovat

[10]:Jani,moc zdravím a děkuju za povzbuzení :-) Jsem ráda,že se vám tady líbí a pokud zde načerpáte nějakou inspiraci,bude to prima.Děkuju za návštěvy a taky za to,že jste si našla čas na komentář :-)
Přeju pěkný den!

12 anna anna | 11. listopadu 2014 v 12:23 | Reagovat

Tohle já taky znám, už jsem několikrát marodila. No teď jsem natírala prkna na domeček a zase cítím rameno, budu muset trochu lenošit. Moc mě mrzí,že máme do Ikea tak  daleko, mají opravdu krásná světýlka a vůbec. Brzy se pozdravte. Anna :-)

13 Šárka Šárka | 11. listopadu 2014 v 12:27 | Reagovat

Ahoj Blaní! :-)
Ajajaj! Nebo spíše Auauau! Moc dobře vím, o čem píšeš. Sama jsem si to prodělala a už jsem měla i na náběh zánětu! Ruce bolely jako potvory a skoro jsem je ani nezvedla! :-( Jestli ti mohu poradit Blaní, nic neuspěchej a opravdu to vykurýruj. Já to krapet podcenila a podívej, jak jsem dopadla. :-( S páteří - ono je to právě propojené s těmi rukami - bojuji už skoro rok a pořád to není ono. :-(

Řetěz jste si pořídily úžasný! Já mám tato světýlka, jako dekoraci, moc ráda! ;-) Vypadá to v bytě celoročně nádherně a neokouká se to! :-) Dnes jsme šly s mamčou nakoupit a šly jsme okolo světel (obchod) a za výlohou už měli vánoční světýlka, zakotvila jsem u výlohy a vůbec se mi nechtělo pokračovat v cestě! :-D

Také svíčkujeme! ;-)

Blaní, moc ti přeji, aby se ruce zahojily rychle a hlavně dobře a aby bylo zase vše v pořádku. ;-)
Ahoooooooooj! :-)

14 Dana Dana | E-mail | 11. listopadu 2014 v 12:43 | Reagovat

Blani, pro někoho tak činorodého a pracovitého jako jsi ty to musí být utrpení!Tak snad bolesti brzy pominou.Já zas mám problémy se zády,mám špatné obratle. Vosky od Yankee Candles znám, kupuju si je taky, i když se mi někdy zdá, že je jakoby přepálený docela brzy.
Přeji ti, aby se ti ruka brzy uzdravila!

15 Blanka Blanka | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 13:39 | Reagovat

[12]: Aničko zdravím a děkuju.
No a s tou Ikea máte vážně pech,protože tam mají moc pěkné věci.Já jsem si tam teďka před vánocemi nakoupila spoustu svíček...čajovky,svíce na advenťák i světýlka a všechno za velice příjemné ceny

[13]: Šári,no tobě nemusím nic vysvětlovat,protože vím,jak dlouho už s páteří marodíš a pořád nejsi v pořádku.
Je to pech,ale dneska už můžu aspoň psát,jíst,už jsem normálně uvařila,už mám teď o půl druhé nachystanou i večeři...a teď nevím,co budu až do večera dělat :-D Pozoruju,že léky,které mám mají nejspíš nějaký uspávací účinek,takže to asi všechno zaspím :-D
Šári,měj se a užij si den! :-)

[14]: Danuš,jak jsem psala,dneska už je to lepší,už nejsem tak ztrnulá a nemusím si dávat pozor na každý pohyb,i když ještě pořád to není ono.
Mám týden na to,abych se dala dohromady,protože na neschopenku jít teďka prostě nemůžu.
NO a píšeš,že máš špatné obratle...to si teda holka taky asi užiješ,co?

16 Marcela Marcela | E-mail | 11. listopadu 2014 v 13:51 | Reagovat

:-( Blani, vím ,jak ti je . Před dvěma lety jsem asi z průvanu chytila do levého ramene tzv "Syndrom zmrzlého ramene". Nebolely mne svaly ale kloub. Neotáčel se, nešlo nic zvednout, nemohla jsem spát. Ani se třeba učesat pořádně. Tady do mne cpali jen léky na bolesti, letěla jsem po půl roce k nám na ortopedii.Dávej si hlavně pozor na průvan a nebo zvedání těžkých věcí. od těch svalů k tomuhle už není daleko. Přeji Ti brzké uzdravení. Zrovna před Vánoci je tohle nemilé. Doma to máte krásné, jako vždycky. Měj se líp a aby Tě ruka brzo přestala bolet, Ti přeji ze všeho nejvíc. Mávám do dálky Marcela :-)  :-)

17 Blanka Blanka | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 14:02 | Reagovat

[16]: Marci,to jsem ráda,že tě tady vidím!
Vím,že máš pořád nějaké zdravotní patálie,tak ti přeju,ať jsi taky fit,co nejvíc to jde,Moc děkuju a mávám do Irska :-)

18 babička babička | 11. listopadu 2014 v 14:18 | Reagovat

Ahoj Blani,tak doufám že už je to aspon o trošku lepší.U nás je krásně ,sluníčko se snaží,no a tak jsem se dala do malování kuchyně. :-D Jen doufám že to taky neodležím.Fotky přišly.Pozdravuj. :-)

19 Ema Ema | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 14:21 | Reagovat

Blani, tak to je hodně nemilé! :-(Myslím na tebe a držím palce, aby bolest rychle odezněla a ty se mohla věnovat všemu, co tě těší.:-)
Hezký den ti přeji.:-)

20 Jarmila Jarmila | Web | 11. listopadu 2014 v 14:30 | Reagovat

Blani, to je mi líto, že tě postihla taková bolest. Doufám, že bude brzy líp. :-)
Řetěz je krásný. Jste s dcerou šikulky.
Líbí se mi i dekorace u vás doma, hlavně svícny.
Pěkné jsou i šálky od kamarádky.
Přeji brzké uzdravení. :-)

21 Marcela Marcela | E-mail | 11. listopadu 2014 v 14:30 | Reagovat

[17]:

[17]: Blani také děkuji,poslední dobou mne kromě zdraví zlobí i stařeček počítač. Chodím sem pokaždé, ale napsat komentář je někdy otázka půl hodiny a ztrácím trpělivost. jinak jsem ale stále Tvou věrnou čtenářkou a obdivovatelkou Tvých krásných výtvorů. Však jsi byla mezi prvníma, co jsem kdysi našla a začala číst a taky znova háčkovat a plést, díky tomu. :-)

22 Janka Janka | Web | 11. listopadu 2014 v 15:16 | Reagovat

Tak to je nemilé, zrovinka v období velkých příprav. Ale takový už je život. Asi jsi moc pracovala na zahrádce a nebo posilovala. Snad to brzy přejde a pojedeš opět na plný plyn. :-)

23 Martina Martina | E-mail | 11. listopadu 2014 v 15:17 | Reagovat

Krásný den,
Vaše příspěvky sleduji pravidelně-reaguji občas :-)V prní řadě přeji at' jste co nejdřív v pořádku-ruka nebolí a můžete zase tvořit.Já jsem na tom podobně,tedy co se týká zdr.stránky i když jinak-před 10 dny jsem měla úraz-ošklivě vymknutý kotník-berle,ortéza a z toho vyplynulo jisté omezení a tudíž spousta volného času kterého je běžně podstatně méně ;-) No a jelikož je chůze omezena na minimum,jedu s háčkem na maximum a háčkuji a háčkuji :-D Vyháčkovala jsem doma téměř všechny zbytky klubíček a zítra by měl dorazit balíček se zásobou. Jinak s Yankee jsme na stejné vlně :-D A světýlka z Ikea jsou moc pěkná,zrovna minulý týden jsem si pořídila světelné kuličky,které jsou vyráběny z nití a vodního skla a nasazují se také na světelný řetěz.
Zdravím-Martina

24 Intuice Intuice | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 16:14 | Reagovat

Blani, tak se šetři, je to Tvoje zdravíčko a Tvoje packy! Jinak koukám, samé novinky - stavenice světýlek, hračka šroubováčků pro muže - tyto dvě věci neznám. Líbí se mi kytičková aromalampička. :-)

25 Jolom Jolom | E-mail | 11. listopadu 2014 v 16:30 | Reagovat

Ano,předvánoční čas je u vás krásně už přichystaný,půjdu se optat na ten vosk,netušila jsem že existuje.Měla bych ale jednu prosbu,zatím se nikdo neptal na ten šroubovák,skvělý dárek,to by mi pomohlo.No prošla jsem "šroubovákové"obchody a nenašla jsem ho.Byla by bližši specifikace? Moc děkuji a hezké,bezbolestné dny.

26 Vlasta Vlasta | Web | 11. listopadu 2014 v 16:48 | Reagovat

Ahoj Blani, taky přeju ať tě ruka přestane bolet co nejdřív, hlavně poslechni pana doktora a odpočívej!
U nás se taky svítí každý večer, jenom mám nějak raději klasické aroma olejíčky než vosky, vadí mi takový ten parafinový zápach na konci.
Takže Blani, vezmi knížku do zdravé ruky a něco pěkného si přečti :-)

27 Blanka Blanka | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 17:32 | Reagovat

[18]: Asi myslíš fotky od Táni...včera volala a říkala,že ti bude nějaké posílat.Netuším vůbec jaké :-D ,ale na víkend by měla přijet,tak jí řeknu,ať mi je taky ukáže.
NO a jo,už je to lepší :-) ,už se hýbu :-)

[19]: Emi,díky MOC a zdravím tě! :-)

[20]: Jarmilko,díky!
NO a svícínky...všude kolem sebe říkám,že už žádné další lampičky,svícny,ani lucerničky nechci :-D a pokaždé zase nějaké dostanu...na vánoce,na narozky,na svátek...
Mám jich plno a můžu je vesele střídat :-)

[21]: Marci,jistě chápu,napsat komentář,to chce někdy trpělivost...znám to dobře.No a člověk pokaždé nemá čas,ani tu trpělivost :-)
Moc tě zdravím...no a s počítačem máme občas problém všichni.Já jsem po opravě a pořád se ještě učím,protože nic nefunguje tak,jak jsem byla zvyklá :-)

[22]: Janko,posilování to nebylo,zahrádka taky né,zaměstnání to bylo ;-) ... tam ruce pořádně přetěžuju :-)

[23]: Martino,tak to bude nejspíš světelný řetěz,o kterém v komentářích psala Renuška.Píšete,že jste po úraze...já nemůžu na ruku,vy na nohu :-D ;-) ...tak snad brzy budeme obě zase v pořádku.Já už se dneska cítím líp,tak to samé přeju i Vám a moc zdravím! :-)

[24]: Kytičková lampička je ta,po které sahám úplně nejraději a nejčastěji.Kytky se moc nehodí ani k podzimu,ani k zimě,ale to neřeším a hoří mi v ní svíčka snad každý večer,když jsem doma.
Moc zdravím a Díky!

[25]: Netuším odkud jste,ale já jsem akušroubovák kupovala v Planeo elektro ...je skoro v každém městě.
Je od značky FIELDMANN...poznávací značkou těchto výrobků je zelenožlutá barva.Já mám od téhle značky i nůžky na živý plot a strunovou sekačku,obojí slouží už nějakou dobu k plné spokojenosti.A cena za šroubovák byla 399,-korun
Moc zdravím a děkuju!

[26]: Vlasti,já teďka hlavně dočítám časopisy,na které nebyl dřív čas.Do knihovny se chystám až zítra cestou od doktora.Moc zdravím a přeju ti prima večer!

28 Helena Helena | E-mail | 11. listopadu 2014 v 18:18 | Reagovat

No Blani, co to čtu! To je mi moc líto, pro tebe, takovou činorodou bytost to musí být hrůza... Drž se, jistě to brzo přejde.
Světýlka jste koupily parádní, snad se do Ikea taky dostanu...
A nejdřív mě napadlo, jak máš romantického manžela... ale když jsem to dočetla, ať raději nerozsvěcí, viď.
Moc zdravím, Helena

29 Zdenka Zdenka | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 21:56 | Reagovat

Blani, to je hrůza, doufám že budeš brzy v pořádku ;-)  :-) A světýlka z Ikey jsou krásná, já bych se tam taky ráda ještě do vánoc podívala :-) Brzké uzdravení ;-)  :-)

30 Anna Anna | E-mail | 11. listopadu 2014 v 22:03 | Reagovat

Blaničko to je mi moc líto,že máš bolesti.Tak se hlavně šetři a odpočívej.Háček určitě počká ;-)
Hlavně teď před vánočním shonem načerpej sílu..to Tvoje uzdravení nebude trvat jenom týden..myslím si,že budeš potřebovat na to více času..znám to :-( Blaničko to akunářadíčko se mi líbí!!!Nevíš,zda by se dalo sehnat přes internet?Tak držím palce,aby jsi byla brzy v pořádku.Pa.Anna♥

31 Luďka Luďka | Web | 12. listopadu 2014 v 0:38 | Reagovat

Ahoj Blani  vůbec se nedivím,když tak sleduji Tvůj úžasný blog tak  jsem se Tě kolikrát ptala jak to všechno stíháš,ono se to pak odrazí když to nejméně čekáš,trochu si odpočineš, načerpej síly, a zase bude dobře.Já vím dobře o čem píšeš taky mám takové potíže a nejvíce prsty ,a ruce a tak mažu každý říka kdo maže ten jede tak proč to nezkusit.Přeji Ti abys byla brzy v pořádku a mohla nás dále obšťastňovat krásnýma výrobkama .Já už se těším! :-P

32 Rija Rija | Web | 12. listopadu 2014 v 8:17 | Reagovat

Blani, přeji brzské uzdravení. Dokáži si představit, tvé stavy kdy nemůžeš nic dělat. Moc krásně svítíš. Já postupně vytahuji všechny svícny a aromalampy. Tak si odpočiň. Pa Rija

33 Blanka Blanka | E-mail | Web | 12. listopadu 2014 v 10:05 | Reagovat

[28]: Heli,muž svíčky nezapaluje,to už musí být.Myslela jsem si dřív,že je ani nevnímá :-) ,ale pokud je nezapálím,ptá se,cože se děje,"dneska nám tady ani nic nesvítí "???
NO a dneska je středa,už se hýbu,otáčím,zdvíhám ruku,akorát jeden sval ještě dost cítím.Dneska jdu zase k doktorovi,tak uvidím :-)

[29]: Zdeni,tak vzhledem k tomu,že my máme Táňu v Brně na koleji a moc často se domů nedostane,protože si ke škole našla ještě i brigádu,tak předpokládám,že se tam ještě do vánoc dostaneme několikrát.Do Ikea se většinou pokaždé stavujeme na oběd.

[30]: Aničko,s tou bolestí už to dneska není nijak hrozné.To nejhorší mám za sebou :-) Už se pomalounku rozhýbávám.Dneska jdu zase k doktorovi,léky mám ještě do konce příštího týdne,tak snad to bude OK.
Jestli se dá sehnat šroubováček i na netu netuším,ale zkus ho pohledat,protože na netu se dá většinou sehnat úplně všechno.Pokus se ho zadat třeba do Heureky na vyhledávání.Značka je Fieldmann,cena byla v Planeu 399,-

[31]: Ludi,ono to s blogem moc společného nemá.Svaly jsem si namohla v práci,kde ruce zatěžuju opravdu pořádně.To moje háčkování je proti tomu jenom takové rozcvičování.
Myslím,že si dokonce vybavím i ten okamžik,od kterého mně rameno začalo bolet.Pak jsem týden čekala,jestli to přejde,bohužel to bylo jen horší :-)

[32]: Jaruš,díky moc.
A víš ty co?Trošičku se to pohnulo s tím mým pracovním koutkem :-D Muž už se chytá za hlavu,prý abych už raděj zase chodila do práce :-D Ten můj pobyt doma a spousta volného času,kdy se dívám kolem sebe asi nebude bez následků :-D
Zatím nic moc dělat nemůžu,ale seznam se plní a mě už svrbí prsty :-D

34 Denisa Denisa | E-mail | Web | 12. listopadu 2014 v 10:39 | Reagovat

Blani,
přeji Ti brzké uzdravení.
Nesnáším ten čas kdy nemůžu nic dělat a jen tak sedět. Já jsem na neschopence už měsíc a ještě aspoň dva budu a je to pro mě děs .. ruce mám zdravé ale nohy kaput. Zrovna dneska jsem dumala jak vylezu na schůdky abych mohla utírat prah na kuchyni. A radši jsem to zavrhla ať nespadnu :-)

Tak dávej na sebe pozor a měj se Denisa ♥

35 Helena Lišková Helena Lišková | E-mail | Web | 12. listopadu 2014 v 11:09 | Reagovat

Blani,co to čtu? To je mně moc líto a přeji ti, abys byla co nejdříve v pořádku! Opatruj se :-)

36 Pavla Pavla | 12. listopadu 2014 v 11:24 | Reagovat

Milá Blani,
  tak to je pech, obzvlášť pro tak pracovitou holčinu, jako jsi ty. Nenaděláš nic. To jen má kamarádka vždycky říká, že tělo si chce odpočinout, tak si o to říká tímhle způsobem. Jinak přeji brzké uzdravení. :-D

37 Martia Martia | Web | 12. listopadu 2014 v 14:30 | Reagovat

Joj Blani jak já s tebou soucítím...právě  jsem ted také odpočívala od háčku... já mám zablokovanou pravou část páteře a momentálně krční část k rameni a dolů pod lopatku... a jak ti bylo moc dobře vím...tohle jsem měla vloni ani jsem nezvedla ruku v rameni jaká to byla bolest... Dnes už ale bych chtěla malinko něco pošmodrchat ;-) Měj se moc hezky a ta je ti brzy zase dobře♥

38 hanafee hanafee | 12. listopadu 2014 v 20:31 | Reagovat

Blani,to je mi Tě líto. Je to moc nepříjemný, tak jsem to zažila. Pěkně odpočívej, sbírej inspiraci a brzy ať jsi zase fit.

39 Lucia Lucia | 12. listopadu 2014 v 21:17 | Reagovat

Ahoj Blani, v prvom rade prajem skoré uzdravenie a bezproblémový návrat k obľúbeným činnostiam :-). Tie šály sú krásne...Mať takú líšku okolo krku a bez ujmy na zdraví zvieratka, musí byť paráda :-). Tú Ikeu ti závidím...hlavne, keď vidím, aké úžasné veci sa tam dajú zohnať. Viem, že na Slovensku je v Bratislave, ale to máme my Košičania dosť od ruky. No hádam sa raz dočkáme a bude aj u nás :-). My zatiaľ svietime len občas, minule som síce manžela skoro presvedčila na nejaký ten svietnik, ale nakoniec odolal. Našťastie prisľúbil, že si nejaký pekný kúpime neskôr. V blízkej dobe sa budeme sťahovať a do nového bytu si určite nejaký vyberiem a nenechám sa odbiť :-D. Prajem krásne a pohodové dni :-)

40 Tina Tina | 13. listopadu 2014 v 9:27 | Reagovat

Přeji brzké uzdravení!! Taky občas nemůžu nic dělat, zlobí mě po nehodě krční páteř. A to je pak utrpení, když nemůžu vzít do rukou háček, jehlice nebo jehlu. Hodně zdraví!! Zina

41 Blanka Blanka | E-mail | Web | 13. listopadu 2014 v 14:53 | Reagovat

[34]: Deni,vím,že máš nějaké dlouhodobé problémy s nohama...naposledy to byl operovaný palec?
Nevím,co je horší...ruce,nohy...nejlíp je,když je člověk zdravý,samozřejmě :-)
Deni,měsíc neschopenky za sebou...ještě dva před sebou...to je něco.Vydrž to!Přeju ti zdravíčko!!!! :-)

[35]: Heli,už je to lepší,ve svalech občas škubne,když udělám nějaký špatný pohyb,ale jinak už docela funguju :-)

[36]: Pavli,tvoje kamarádka jistě ví,co říká,protože má pravdu :-)  :-D

[37]: Marti,problémy s krční pátečí už mám taky za sebou,tak vím,o čem je řeč a taky není o co stát.Píšeš,že už se chystáš něco malinko "pošmodrchat",Tak to už bude asi líp :-)

[38]: Hani,díky moc a měj se prima! :-)

[39]: Luci,nějaké světýlko do bytu si určitě poříď,bez toho to snad ani nejde.
No a Ikea...určitě je to nejlepší a nejlíp zásobený obchod,kde se dá sehnat všechno,co se týká bydlení a já na ni nedám dopustit a myslím,že nejen já.Líbí se mi i jejich přístup,všechno si můžeš v klidu vyzkoušet...sednout na sedačku,lehnout do postele,všechno ošahat bez toho,aby ti hnedka stála za zadkem uštvaná prodavačka... :-D Takové nakupování já mám ráda...pěkně v klídku a v pohodě.
Vím že v ČR fungovala na Mimibazaru paní,která rozesílala ikeácké zboží,Nevím,jestli ještě funguje a možná někdo takový je k mání i u Vás...kdoví.
Měj se fajn a zdravím drobečka! :-)

[40]: Tinko,je to nanic,když člověka něco omezuje.
Přeju ti taky zdravíčko a ať jsi hodně FIT! :-)

42 Coreydwemo Coreydwemo | E-mail | Web | 18. března 2018 v 21:04 | Reagovat

Good knowledge. Kudos!

43 Clieevot Clieevot | E-mail | Web | 27. listopadu 2018 v 23:43 | Reagovat

Now you! like something extremely new? Take a look at this offer. Only there the choice of young girls for every desire and completely free! They are responsible slaves, they will and want do everything you order !
https://rebrand.ly/governy#P32

44 stefek stefek | E-mail | 17. března 2020 v 21:58 | Reagovat

http://girlssnapshots.com - horke divky z vaseho okoli

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama